Romotop

Česká krbová kamna ROMOTOP - záruka 2 roky

 

Firma Romotop vznikla 31. srpna 1992, významně ovlivnila průnik krbových kamen na český trh. Z původní malosériové výroby se postupně vyvinulo pracoviště s nejmodernějším technologiským zázemím, silným konstrukčním a obchodním potenciálem. Dlouholetá spolupráce s nejnáročnějšími evropskými zákazníky, nadšení a iniciativa klíčových spolupracovníků umožnily vybudovat firmu, kterou odborná veřejnost často označuje jako nejmodernější výrobní závod v Evropě. V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří romotop mezi inovátory.

CPV = CENTRÁLNÍ PŘÍVOD VZDUCHU - Tento několik let zdokonalovaný uzavřený systém umožňuje přivádět veškerý vzduch pro spalování do komory krbových kamen jednoduchým způsobem z exteriéru, předsíně nebo technické místnosti. Klima v obytných prostorech tak zůstává příjemné a přitom jsou zachovány všechny kvalitativní parametry spalování.                                                                            
VÍCEBODOVÝ SYSTÉM UZAVÍRÁNÍ - Velkoplošné sklo umožňuje maximální vizuální kontakt s plameny. Pro zajištění stability velkých přikládacích dvířek připravil romoTOP pro své zákazníky jedinečný vícebodový systém zavírání. Tento systém garantuje stabilitu a kvalitní utěsnění i u mimořádně velkého prosklení.


KERAMICKÝ OBKLAD KRBOVÝCH KAMEN - Většina kamen je dozdobena keramickými obklady vlastní výroby . Keramika je nabízena v širokém spektru glazur a mimo funkce estetické má schopnost akumulovat teplo, které z ní ještě dlouho po vyhasnutí topeniště sálá a temperuje obytný prostor. Velmi praktická je i údržba glazovaných obkladů.

Romotop-kamna

Krbová kamna Romotop

představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široká paleta modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a čistota spalování topenišť je garantována 25 léty zkušeností a silnou inovativní orientací firmy.

Katalog + ceník ke stažení

Katalog-romotop

Ceník Romotop  / Katalog kamen romotop

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Rychlý kontakt

Centrum krbů a kamen

Březovice 54 / Hořice / 508 01

608 288 528

info@centrumkrbu.cz


!!! Pozor !!!

Omezený provoz prodejny

Viz. kontakty


Akční nabídka

Akcni-nabidka-na-kamna-krbove-vlozky-krby

Kudy k nám

napište nám

Jméno
Email
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šestnáct 

Člen..

Autorizovany-clen-cechu-kamnaru-jan-praus

Partner-kolem-kamen-centrum-krbu