KAMENICTVÍ - manufaktura

 

 Provozovna-centrumkrbu-6_2_2V naší vlastní kamenické dílně vyrábíme  krbové obestavby, obklady.

Vyrábíme typizované i atypické krbové obestavby a jejich samostatné prvky z pískovců, mramorů a žul.

Dokážeme ručně vytvořit kamenické i náročné sochařsko-kamenické prvky. Složitě profilované, obratové římsy, krákorce, nebo hlavice. Prvky gotické, barokní nebo moderní architektury.

Obestavby připravujeme na konkrétní vybrané typy krbových vložek v požadovaných rozměrech a materiálových kombinacích – dle požadavků našich zákazníků.

Nejčastěji používaným materiálem je hořický pískovec, který je vhodný a oblíbený pro svou dobrou opracovatelnost, příjemný vzhled a barevnost .

Pro vlastní výrobu obestaveb zpracujeme technickou a výrobní dokumentaci . Pro dokonalou představu návrhy vytváříme ve 3D provedení. Každá krbová obestavba je po jejim vyrobení ,,na sucho´´ postavena pro kontrolu správnosti a úplnosti.

 

 Provozovna-centrumkrbu-2_2  Dilnakrby5_3  Provozovna-centrumkrbu_2  Provozovna-centrumkrbu-6_2_2  Provozovna-centrumkrbu-1_2
 Kamenicka-vyroba-kamenictvi-horice-brezovice  Kamenicka-vyroba-kamenictvi-horice-brezovice-praus  Dilnakrby8_3  Dilnakrby_2

 

Profily  Krbové obestavby vyrábíme na míru konkrétní krbové vložky, do konkrétního prostoru

 


  

Výroba - Krbové obestavby

 Pokud by jste chtěli "ušetřit na stavbě krbu" nabízíme Vám výrobu krbové obestavby + kompletní materiál pro stavbu krbu na jednom místě.

 Krbové obestavby vyrábíme ve vlastní dílně dle Vašich požadavků na vybranou krbovou vložky ( Romotop, Jotul, Schmid, Spartherm, Brunner, Hoxter...)a prostor vymezený pro krbovou obestavbu.

Samozřejmostí je grafický 3D návrh + osobní předání obestavby na dílně v Březovicích, kde dostanete 2D výrobní plány - plány pro sestavení a vysvětlení ke stavbě + veškeré materiály. Stavba je postavena na sucho před osobním převzetím.

Obestavby jsou vyrobené z přírodního hořického pískovce. Před krbovou vložkou mramor, nebo žula. Možnost kombinovat s dřevěnými prvky a mramorem viz.úpravy.

Alfa - hrubý pískovec (haklík) v kombinaci s hladkým pískovce a mramorem

Beta - hladký pískovec s probrušovanými spárami, hladký pískovec + mramor

Gama - hladký pískovec + mramor (vzhledově jako Beta, ale bez spár)

Do typizovaných obestaveb je možno umístit rozměrově odlišné krbové vložky. Pomocí mramorových, žulových nebo pískovcových bočních výplní a podkládacích patek je možno bez výrobních úprav montovat krbové vložky šíře 65 – 74 cm a výšky prosklení od 50 cm do 60 cm (s výrobními úpravami od šíře 50 cm). Za tyto úpravy nebudete platit .!! Pokud je hloubka vložky vyšší jak 45cm nebo se změní hloubka a šířka obestavby jedná se o ATYP !! Stěnová obestavba - H 73cm Š 133cm, rohová obestavba 118cm / 118cm

Alfa-roh Alfa-stena Beta-roh Beta-stena

Reference

 alt=

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

Rychlý kontakt

Centrum krbů a kamen

Březovice 54 / Hořice / 508 01

608 288 528

centrumkrbu@seznam.cz

Akce-novinky

Otevírací doba

Kudy k nám

Člen..

Autorizovany-clen-cechu-kamnaru-jan-praus

Partner-kolem-kamen-centrum-krbu