Povrchová úprava krbů | Centrumkrbu.cz - krby - kamna - sporáky

Velmi oblíbenou  úpravou  povrchů   krbů se stává  ,,FRESCO´´.

Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-25 Stěrka od rakouské firmy ORTNER obsahuje mimo jiných příměsí  i vápenec , díky  kterému je možno  po  aplikaci  na plochu , vyschnutí  a řemeslném opracování  povrchu  dosáhnout  pololesku až lesku. Materiál je vhodný pro použití na konvekčních i sálavých krbech – je schopen odolávat vyšším povrchovým teplotám.

Plocha krbu je díky tomu nejenom designově zajímavá ale i účelně dobře udržovatelná.

Zákazníci  společně  se svými  architekty  projevují  v  současné době  zájem hlavně o Fresco-ortner-spachtlovaci-omitkaodstíny  šedi -  ,,cementu´´,    či   ,,gletovaného  betonu´´ .

 Výrobce nám nabízí  21 základních odstímů, které je možno libovolně kombinovat a mísit. Díky tomu je možno  povrchem   vyjádřit   nejenom  současné moderní  trendy , ale je možné nastínit  a předvést  např.  požadovanou  omšelost  či  starobu. S Frescem můžeme pracovat i plasticky. Je jím možno imitovat např. stará  vypraskaná  prkna nebo trámy.

Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-1 Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-24 Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-3
Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-20 Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-18 Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-19 Fresco-omitka-povrchova-uprava-krb-21
   Fresco-akumulacni-krb-spartherm-vlozka-linear-varia-as-fd-4s-2  Akumulacni-krb-spartherm-vlozka-linear-varia-as-fd-4s-2  
Fresco-ortner-1 Fresco-ortner-2 Fresco-ortner-3 Fresco-ortner-4

 

 Fresco-barevne-provedeni

Při návštěvě našeho showroomu uvidíte materiál  Fresco na dvou  krbech . Průběžně doplňujeme vzorníček možných kombinací.