Romotop | Centrumkrbu.cz - krby - kamna - sporáky

Česká krbové vložky ROMOTOP - záruka 2 roky

(u vybraných modelů možnost prodloužení záruky na 7 let v případě montáže)

- Firma vznikla 31. srpna 1992, významně ovlivnila průnik krbových kamen na český trh. Z původní malosériové výroby se postupně vyvinulo pracoviště s nejmodernějším technologiským zázemím, silným konstrukčním a obchodním potenciálem.

Dlouholetá spolupráce s nejnáročnějšími evropskými zákazníky, nadšení a iniciativa klíčových spolupracovníků umožnily vybudovat firmu, kterou odborná veřejnost často označuje jako nejmodernější výrobní závod v Evropě. V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří romotop mezi inovátory.

CPV = CENTRÁLNÍ PŘÍVOD VZDUCHU - Tento několik let zdokonalovaný uzavřený systém umožňuje přivádět veškerý vzduch pro spalování do komory krbové vložky jednoduchým způsobem z exteriéru, předsíně nebo technické místnosti. Klima v obytných prostorech tak zůstává příjemné a přitom jsou zachovány všechny kvalitativní parametry spalování.                                                                          

modelové řady výrobce ROMOTOP

Napište nám..

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedmnáct a dvě 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).