Romotop | Centrumkrbu.cz - krby - kamna - sporáky

Česká krbová kamna ROMOTOP - záruka 2 roky

 

Firma Romotop vznikla 31. srpna 1992, významně ovlivnila průnik krbových kamen na český trh. Z
původní malosériové výroby se postupně vyvinulo pracoviště s nejmodernějším technologiským zázemím, silným konstrukčním a obchodním potenciálem. Dlouholetá spolupráce s nejnáročnějšími evropskými zákazníky, nadšení a iniciativa klíčových spolupracovníků umožnily vybudovat firmu, kterou odborná veřejnost často označuje jako nejmodernější výrobní závod v Evropě. V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří romotop mezi inovátory.

CPV = CENTRÁLNÍ PŘÍVOD VZDUCHU - Tento několik let zdokonalovaný uzavřený systém umožňuje přivádět veškerý vzduch pro spalování do komory krbových kamen jednoduchým způsobem z exteriéru, předsíně nebo technické místnosti. Klima v obytných prostorech tak zůstává příjemné a přitom jsou zachovány všechny kvalitativní parametry spalování.                                                                            
VÍCEBODOVÝ SYSTÉM UZAVÍRÁNÍ - Velkoplošné sklo umožňuje maximální vizuální kontakt s plameny. Pro zajištění stability velkých přikládacích dvířek připravil romoTOP pro své zákazníky jedinečný vícebodový systém zavírání. Tento systém garantuje stabilitu a kvalitní utěsnění i u mimořádně velkého prosklení.

OTÁČECÍ MECHANISMUS KRBOVÝCH KAMEN - Varianty krbových kamen STROMBOLI, LASCAR a BUSTO lze pootáčet kolem svislé osy a orientovat tak prosklení požadovaným směrem. Zákazník si může vychutnat pohled do plamenů z různých míst obytné místnosti.

KERAMICKÝ OBKLAD KRBOVÝCH KAMEN - Většina kamen je dozdobena keramickými obklady vlastní výroby . Keramika je nabízena v širokém spektru glazur a mimo funkce estetické má schopnost akumulovat teplo, které z ní ještě dlouho po vyhasnutí topeniště sálá a temperuje obytný prostor. Velmi praktická je i údržba glazovaných obkladů.