Kanadská kamna | Centrumkrbu.cz - krby - kamna - sporáky

 Kanadská krbová kamna Vám dopřejí perfektní zážitek k bydlení s minimální obsluhou a maximálním výkonem a pohodlím.

Snižují Vaše náklady na vytápění a prostřednictvím těchto kamen , která jsou v současné době k dispozici na trhu ve velkém výběru, neuděláte chybu.

Kanadska-krbova-kamna-logo

 DOPORUČUJEME KANADSKÁ KAMNA FIREM:


Logo-kanadska-kamna-regency-fireplace Logo-kanadska-kamna-pacific-energy

Kliknutím na logo se Vám zobrazí sortiment firmy


Všechny typy kanadských krbových kamen v široké škále designových možností jsou symbolem zimní pohody u domácího ohně s nostalgickým svědkem starých časů, ale s novou technologií skrytou uvnitř, která je vysoce účinná, ekologická a bezpečná. Krbová kamna jsou z kotlářské oceli o síle 8mm.

 Jsou Kamna, které Vás provázejí během zimy.
A NĚKTERÁ PO CELÝ ŽIVOT.


Hlavní rozdíly kanadská kamna Regency & Pacific Energy

Nadčasový styling klasických kamen REGENCY na spalovaní dřeva s výkonem, použitelným pro jednu obývací místnost nebo pro celý dům. Díky dvoustupňovému spalováním a dvouplášťovému provedení je možno rychle a účinně vytopit všechny místnosti. Kamna spalují čistě a splňují nejpřísnější normy ohledně kvality vzduchu s produkcí emicí 3g/h. Ovládání jedním táhlem, ohniště obložené šamotovou vyzdívkou, účinný systém čištění skla předehřátým vzduchem na teplotu až 650 °C. Zadní a boční druhý plášť zajišťuje dokonalé šíření tepla. Systém sekundárního spalování.

Možnosti:

Litinová dvířka ve zlaté, černé barvě, zlaté, nebo niklové ozdobné lišty

Niklové či zlaté panty a rukověti

Litinové nožičky ve zlaté, černé, nebo v barvě broušeného niklu, nebo klasický podstavec

Spodní ochranný plech (v případě použití nožiček)

Možnost popelníkového systému

2rychlostní automatický ventilátor pro urychlení vytápění velkých prostor s výkonem 300m3/hod.

 Detail-systemu-spalovani-regency-kanadska-kamnaDetail-topeniste-regency-kanadska-kamna Detail-krbova-kanadska-kamna-regency-f1100

Kompletní sortiment naleznete ZDE >>

mají plechová dvířka a dřevěnou kličku. Dvouplášťové provedení se sekundárním hořením, funkce Air Weash pro stále čiste sklo. Nabízí se řada možností kombinace doplňků jako jsou dveře (černé, niklové, zlaté), podstavec, nožičky, dále barevné smaltované provedení. Model Summit je kromě jiného vybaven systémem EBT2, což je patentovaná technologie prodlouženého hoření nebo-li automatická regulace přivodu vzduchu pro maximální dobuhoření. Pro vybrané modely je dále možnost přidat popelníkový systém, automatický ventilátor či přívod externího vzduchu.

Kanadska-krbova-kamna-pacific-energy Detail-topeniste-pacific-energyDetail-systemu-spalovani-pacific-energy

Detail-krbova-kanadska-kamna-pacific-energy-vista