Kamnové vložky | Centrumkrbu.cz - krby - kamna - sporáky

 

ZAŽÍJTE TU PRAVOU POHODU U KRBU, NEBO KAMEN

Kamnová vložka je průmyslově vyráběné topeniště určené především pro kamnářské zabudování do sálavých , akumulačních obestaveb. Topeniště kamnové vložky je konstruováno tak, aby  v něm byla při spalování vytvořena co možná  nejvyšší  a nejstálejší  teplota. Vysoká teplota spalin odcházejících z topeniště kamnové vložky 500 -700°C  se kamnářsky využívá pro následné předání energie do  tahových  sysémů, nebo teplovodních výměníků.                                                                                                                                                                                                                                                                              Kamnová vložka je průmyslově vyráběnou náhradou za klasická kamnářsky stavěná topeniště sálavých kamen.   

Kamnové vložky jsou zpravidla vybaveny s externím přívodem vzduchu, s dvěmi stupni spalování, topeniště jsou tvořeny z více vrstev. Prosklení je z důvodu usměrnění vysokých teplot dvojité .Konstrukce jsou vyráběny na základě profesionálních kamnářských znalostí.   

 

Je několik  výrobců kamnových vložek.

 

Nenabízíme to - co bychom si sami nepořídili.  Nabízíme pouze to - čemu  věříme .

 

 Kamnové vložky firem:

  Romotop, Olsberg, Brunner, Schmid

Kompletní sortiment naleznete po kliknutí na obrázek

Kamnove-vlozky-brunner

Kamnove-vlozky-olsberg Kamnove-vlozky-schmid

Kamnove-vlozky-burnet

 

!!! Naše doporučení  !!!

Každé provozované topidlo potřebuje odborný servis a údržbu - (záruční i pozáruční )

Pořiďte si krb,nebo kamna u firmy, která Vám  bude schopna dopidlo kompletně dodat - uvést do provozu a zajistit servis.

Vstupní investice pro Vás možná bude o pár korun vyšší než nejlevnější nabídka internetového obchodu, Věřte však tomu, že celková investce pro Vás bude neporovnatelně příznivější .

Provede Vám servis ,,Internetový prodejce ´´(ať z kanceláře, z tepla obyváku, z druhé strany republiky) ???